Nowy Nissan Leaf z innowacyjnym rozwiązaniem e-Pedal

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan Leaf z innowacyjnym rozwiązaniem e-Pedal
Nissan Leaf to jeden z najbardziej innowacyjnych samochodów na rynku. Już 6 września poznamy najnowszą odsłonę tego modelu, co za tym idzie szereg nowości. Jedna z nich to elektroniczny pedał e-Pedal. Za tym oznaczeniem kryje się specjalny pedał przyspieszania i hamowania w jednym. Po przestawieniu specjalnego przełącznika system zmieniani pedał przyspieszenia w e-Pedal. Dzięki temu za pomocą jednego pedału można przyspieszać i hamować. Rozwiązanie to pozwala nawet na całkowity stop na podniesieniu i wznowienie jazdy bez potrzeby używania innych urządzeń w samochodzie. Jak ta nowość działa, bardzo prosto im mocniej się przyciska pedał tym szybciej auto jedzie. Podnosząc nogę z pedału, samochód zaczyna hamować. Całkowicie zdjęcie nogi powoduje zatrzymanie auta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-20 09:54:19
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-Leaf-z-innowacyjnym-rozwiazaniem-e-Pedal

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt