Hyundai Santa Fe w najnowszej odsłonie

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Santa Fe w najnowszej odsłonie
Już niebawem poznamy najnowszą odsłonę flagowego SUVa Santa Fe koreańskiej marki Hyundai. Samochód ten zadebiutował na europejskim rynku w 2000 roku, i do dnia dzisiejszego do klientów trafiło ponad 400 000 egzemplarzy. Europejska premiera nowej odsłony Hyundai Santa Fe odbędzie się podczas zbliżających się w marcu targów w Genewie. Jak na razie zadowolić musimy się wyłącznie wizualizacją samochodu. Jednak już ona zdradza bardzo dużo na temat wyglądu przyszłego największego SUVa w ofercie koreańskiej marki. Najbardziej rzucającym się elementem nowego designu to jego bardzo duży grill oraz relatywnie małe jednak futurystyczne reflektory wraz ze światłami do jazdy dziennej. Styl ten mogliśmy już zobaczyć w mniejszym dopiero co wprowadzonym na rynek modelu Hyundai Kona. Bryła Hyundai Santa Fe nadal utrzymała swój masywny i reprezentatywny styl. Nowa odsłona flagowego SUVa wyposażona będzie w najnowszej generacji systemy aktywnego bezpieczeństwa w tym z debiutującym rozwiązaniem Rear Occupant Alert. System ten monitoruje obecność pasażera z tyłu i informuje kierowcy przy opuszczaniu samochodu o tym fakcie. W tym modelu na pewno zobaczymy także automatyczną przekładnie z dwoma sprzęgłami 7DCT, która idealnie sprawdziła się w już mniejszym modelu Hyundai Tucson. Zgodnie ze strategią poszerzenia obecności marki w zyskującej ekologicznej części rynku nowych samochodów. Wysoko prawdopodobne jest także pojawienia się modelu z układem typu Plug-in, który zapewnił by Hyundai Santa Fe idealne osiągi przy relatywnie niskim spalaniu.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-01-30 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Santa-Fe-w-najnowszej-odslonie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt