Trzy nowości Volkswagena podczas zlotu fanów w Niemczech

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzy nowości Volkswagena podczas zlotu fanów w Niemczech
W Niemczech przy jeziorze Wörthersee odbywa się największy zlot fanów niemieckiej marki Volkswagen. Jak co roku oprócz historycznych i aktualnych modeli Volkswagen zaprezentuje samochody prototypowe, przygotowane przez zespoły uczniów. Tak też na zlocie pojawi się Volkswagen Golf GTi Next Level o pokaźnej mocy 411 KM wyciągnięte z zaledwie dwulitrowej jednostki. Druga premiera to samochód Golf Variant z napędem na gaz ziemny. Pełna nazwa auta dysponująca jednostką o pojemności 1.5l i mocy 131 KM i z napędem na wszystkie cztery koła to Golf Variant TGI GMOTION. Oprócz tych dwóch pojazdów, Volkswagen zaprezentuje także najnowszą odsłonę produkcyjnego modelu Volkswagen Golf GTI dysponujący mocą 280 KM.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-10 14:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Trzy-nowosci-Volkswagena-podczas-zlotu-fanow-w-Niemczech

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt