Mini będzie dostępne z nowymi drzwiami

Rozmiar tesktu A A A
-
Mini będzie dostępne z nowymi drzwiami
Brytyjska marka samochodowa Mini wprowadza nowy pakiet wyposażeniowy do swoich samochodów. W jego skład wchodzą nowe drzwi. Tradycyjnie otwierające się zastąpione zostały przez skrzydlate. Na początku pakiet dostępny będzie wyłącznie z modelami Mini, Mini Paceman oraz Mini Cabrio. W 2017 roku pakiet ten ma być także dostępny w modelu 5 drzwiowym.


Fot. Mini

Rozwiązanie takie ma wiele zalet nie tylko wyłącznie wizualne. Kultowe drzwi znane przede wszystkim z samochodów sportowych pozwalają nowym modelem Mini na jeszcze lepszą użytkowość w mieście. Zredukowana o aż 30 % szerokość samochodu przy otwartych drzwiach ( z 2.681m na tylko 1.93m ) pozwala na parkowania nawet w bardzo ciasnych miejscach parkingowych, bez obawy obicia innego samochodu.

Fot. Mini

Drzwi wyposażone są w pneumatyczny układ pozwalający na łatwe otwieranie oraz zamykanie. Dzięki dodatkowej aplikacji, którą można zainstalować na telefonie. Drzwi dzięki temu mogą być otwierane oraz zamykane zdalnie. Mini zadbał także o bezpieczeństwo wyposażając nowy element w nadwoziu w specjalne rozwiązania zabezpieczające kierowce oraz pasażera w przypadku uderzenia z boku.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-02 15:56:17
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mini-bedzie-dostepne-z-nowymi-drzwiami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt