Sebastian Ogier jedzie po kolejny tytuł

Rozmiar tesktu A A A
-
Sebastian Ogier jedzie po kolejny tytuł
Nowy sezon WRC ma klarowego lidera jest nim Sebastian Ogier. Zakończony w niedzielę rajd Francji wygrał kierowca pochodzący z Francji w swoim Ford Fiesta M-Sport. W aktualnym sezonie na cztery zakończone wyścigi, Sebastian Ogier wygrał aż trzy razy. Na swoim koncie zdobył już 84 punktów, co daje mu przewagę 17 punktów nad kierowcą Hyundai Thierry Neuville. Ostatnie miejsce dające podium w klasyfikacji generalnej zajmuje Ott Tanak kierowca zespołu Toyota. Niedzielne podium obstawione było przez tych samych kierowców. Sebastian Ogier pierwszy, Ott Tanak drugi, a Thierry Neuville trzeci. W rajdzie udział wziął także jeden kierowca z Polski Łukasz Pieniążek w klasyfikacji WRC2, w swojej grupie zajął szóste miejsce, w ogólnym zestawieniu był 15.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-09 08:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sebastian-Ogier-jedzie-po-kolejny-tytul

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt