Verva Street Racing - im bliżej, tym ciekawiej

Rozmiar tesktu A A A
-
Verva Street Racing - im bliżej, tym ciekawiej
Coraz bliżej do Verva Street Racing, zwiększa się też ilość atrakcji, które czekają na odwiedzających. Kolejnymi gośćmi tej największej polskiej imprezy motoryzacyjnej są samochody z najwyższej półki tuningowej, ale i te tradycyjne, których nie spotykamy na naszych rodzimych ulicach.


Swoje dzieła motoryzacyjne przedstawią Gemballi, Geiger i MTM. Ten pierwszy znany jest na świecie przede wszystkim z ulepszania modeli Porsche. W jego krótkiej, 30-letniej historii, nie zabrakło też modyfikacji innych luksusowych sportowych samochodów, jak na przykład Mercedes, Lamborghini czy nawet Ferrari . Do Warszawy przyjechała między innymi stuningowana wersja Panamery oraz pierwszy na świecie stuningowany McLaren MP4-12C. Oba te samochody swoją premierę miały podczas tegorocznych targów w Genewie.

Przed Teatrem Wielkim nie może także zabraknąć prawdziwych motoryzacyjnych gwiazd kina. Będzie je reprezentował między innymi Nissan 350Z, który jest jednym z pięciu egzemplarzy grających w popularnej serii „Szybcy i wścielki”. Ładny, nieskazitelny design, wraz z rasowym dzwiękiem, wydobywającym się z silnika, robią z tego samochodu idealny miejski bolid.

Na tym się jednak nie skończyło. Kolejny honorwy gość, to niezawodne wsparcie agenta 007 - Aston Martin Vanquish. Najnowsza generacja modelu pokazała się w czerwcu tego roku. Zanim James Bond w nim usiądzie, ekskluzywny brytyjski bolid trafi do Warszawy. Luksus i sportowe osiągi to znak rozpoznaczy tego pojazdu.

Kolejnym rarytasem, którego ilość sztuk dostępna na rynku została ograniczona do 350, jest Mercedes SL R230; bazujący na ogólno dostępnym SL55 AMG, tyle, że lżejszy o 160kg, dzieki zastąpieniu wielu metalowych elementów przez włókno węglowe.

Wspomniane wcześniej firmy tuningowe - Geiger i MTM - do Warszawy przyjechały z między innymi z takimi arcydziełami motoryzacji, jak Ford Mustang GT 5.0L, Chevy Corvette C6 ZR1, Cadillac CVT-V Coupe, Ford Raptor SVT oraz Dodge Viper i Charger. Dla fanów bardziej niemieckich samochodów też zostało coś przygotowane. Audi RS3 i Audi R8 Spyder to samochody, które są wstanie przekroczyć 320km/h.

Jednak prawdziwą wisienką na torcie jest reprezentant Włoch. Samochód, który wyprodukowano tylko w 50 sztukach. Mowa o Maserati MC12 Stradale.

Wszystko już 15 września w Warszawie. Wstęp wolny. Dla tych co chcą siedzieć na trybunie i mieć wejście na Pit Party wstęp za 69,00 zł. Bilet można kupić za pośrednictwem strony www.ebilet,pl
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-21 19:12:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Verva-Street-Racing-im-blizej--tym-ciekawiej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt