Renault dokonuje kosmetycznej zmiany swojego modelu Laguna

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault dokonuje kosmetycznej zmiany swojego modelu Laguna
Sprzedawana już od 2007 roku aktualna odsłona Laguny w końcu doczekała się lekkiej rewitalizacji, zarówno na zewnątrz, jak też wewnątrz. Sama linia samochodu nie uległa jednak większej zmianie. Największą różnicą modelową pojazdu są przepracowane światła do jazdy dziennej. Będą one teraz wykonane w technologii LED i oświetlać drogę przez cały czas jazdy, także w nocy[?]. Kolejną zmianą zewnętrzną są nowe, 16” felgi aluminiowe, podkreślające jeszcze bardziej linię samochodu.
Zmiany zaszły także wewnątrz samochodu, zarówno w napędzie, jak też w wyposażeniu. Nowe modele będą dostępne z 7-calowym dotykowym ekranem, który będzie nie tylko pełnił rolę nawigacji, ale także centrum multimedialnego. Samochód ponadto będzie przyjmował komendy słowne, np. podczas obsługi telefonu. Oczywiście pozostaje także możliwość wybierania ręcznego oraz kontrolę z poziomu kierownicy.Nowa Laguna otrzyma także nową jakość dźwięku. Pojazd będzie można wyposażyć w system audio marki Bose. Dodatkowo, wybierając lepsze nagłośnienie, producent udostępnił dodatkowy pakiet, który obejmuje 17” felgi aluminiowe oraz bardziej ekskluzywną tapicerkę. W skład systemu audio wchodzi w sumie 10 głośników, które to generują krystalicznie czysty dźwięk.Największe zmiany zaszły jednak pod maską. Francuski producent Renault udostępnił nowe przekładnie, a z aktualnej oferty odpadnie także kilka silników.

Nowe samochody pojawią się w Europie już pod koniec czerwca tego roku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-04-16 07:40:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-dokonuje-kosmetycznej-zmiany-swojego-modelu-Laguna

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt