Citroen C3 tak dobrze dawno nie było

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen C3 tak dobrze dawno nie było
Nowej generacji Citroen C3 to niepodważalny sukces francuskiej marki. Auto sprzedaje się jak świeże bułeczki i już teraz można go uznać za jeden z najlepiej sprzedających się modeli tej marki. Samochód w niespełna 18 miesięcy od swojego debiutu trafił do ponad 300 000 klientów. Miejskie auto zaliczyło w 2017 roku wzrost sprzedaży aż o 46% wobec, analogicznego okresu z 2016 roku ( C3 III + C3 II ). Statystyki sprzedaży wykazują dużą popularność bardzo dobrze wyposażonych pojazdów. Na najwyższą wersję samochodu decyduje się prawie 45% klientów. Do tego dochodzi jeszcze lakier dwukolorowy, na który decyduje się ponad 60% zmawiających. Na dodatkowe zabezpieczenie karoserii Airbumb decyduje się ponad 55% klientów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-31 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-C3-tak-dobrze-dawno-nie-bylo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt