Arrinera cywilna i wyścigowa podczas targów w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Arrinera cywilna i wyścigowa podczas targów w Poznaniu
Największy polski projekt motoryzacyjny od lat, zostanie zaprezentowany podczas targów w Poznaniu. W dniach od 9 do 12 kwietnia odwiedzający targi będą mogli podziwiać pierwszy polski sportowy samochód w dwóch wersjach, cywilnej oraz wyścigowej. Arrinera to połączenie najnowszej technologi oraz polskiej myśli technicznej. Mimo, że samochód nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży - wejść ma w tym roku, jest już na niego wielu kupców z tego ponad 30 z samej Polski.


Fot. Arrinera

Samochód do 100km/h potrzebuje zaledwie 3.2 sekund, zaś aby zobaczyć kolejne 100km/h na liczniku wystarczy w sumie razem 8.9 sekund. Aby osiągnąć takie wyniki za kierowcą umieszczona została ponad 800 konna V8 z momentem obrotowym przekraczającym 900Nm. Aby zatrzymać rozpędzony pojazd zastosowany został specjalny hamulec aerodynamiczny, zaprojektowany w Politechnice Warszawskiej. Po przekroczeniu 120 km/h automatycznie wysuwa się wbudowany spoiler, który w przypadku hamowania może przechylić się nawet o 55 stopni, dzięki czemu droga hamowania została mocno skrócona. Pokaz podczas targów targów w Poznaniu do ciąg dalszy polityki otwartych drzwi producenta.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-03-24 20:40:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Arrinera-cywilna-i-wyscigowa-podczas-targow-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt