Kolejny sportowiec staje na linii startu - Agera RS

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejny sportowiec staje na linii startu - Agera RS
Koenigsegg to jeden z dwóch producentów samochodów przeznaczone na ulicę, których samochody przekraczają moc 1000 koni mechanicznych. Od lat toczy się także pomiędzy szwedzkim producenta a Bugatti walka, który jest szybszy i lepszy. O ile konstrukcja konkurenta stoi od kilku lat w miejscu, Koenigsegg co jakiś czas wydaje nowe lepsze wersje swoich super samochodów. Tym razem podczas targów poznamy Agere RS. Dla przypomnienia Agera R posiada moc 1140 KM co daje przyspieszenie 0-100 w 2.8 sekund. Jeszcze mocniejszy model One:1 może poszczycić się wynikiem 1340 KM, a przyspieszenie od 0 do 400 km/h wynosi około 20 sekund. Trudno jest przewidzieć co przygotował Koenigsegg na targi w Genewie, coś pomiędzy Agera R i One:1. Czy idąc zgodnie z ewolucją samochodów szwedzkiego producenta, jeszcze mocniejszą maszynę. Szczegóły poznamy 3 marca, kiedy to odbędzie się oficjalna premiera nowej RS.


Fot. Koenigsegg

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-06 19:20:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejny-sportowiec-staje-na-linii-startu-Agera-RS

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt