Najlepszy wynik Opla w marcu od roku 2000

Rozmiar tesktu A A A
-
Najlepszy wynik Opla w marcu od roku 2000
Opel cieszy się dużą popularnością wśród polskich klientów. Potwierdzają to najnowsze dane sprzedaży samochodów w naszym kraju. Niemiecki producent, który zmienił w poprzednim roku właściciela z GM na grupę PSA. W marcu 2018 roku Opel dostarczył do swoich klientów 3 923 samochody osobowe i dostawcze do 3,5t. Jest to wynik lepszy o 2,4% wobec poprzedniego roku, co za tym idzie najlepszy od roku 2000. W zestawieniu kwartalnym pierwsze trzy miesiące tego roku także są bardzo dobre. Do klientów trafiło w sumie 10 350 samochodów.


Fot. Opel

Dzięki temu wyniku jest to drugi najlepszy rezultat Opla zaraz po roku 2000. Najpopularniejszym modelem w gamie Opla to Opel Astra, który trafił na rynek w ilości 4 213 sztuk. Drugim autem na tej liście to Opel Corsa, miejski modele niemieckiego producenta dostarczony został na nasz rynek w ilości 1 887 egzemplarzy. Na trzecim miejscu znalazł się największy przedstawiciel niemiecki marki Opel Insignia. Przedstawiciel segmentu D oferowany jest w wielu odsłonach, suma wszystkich aut na naszym rynku w pierwszych trzech miesiącach osiągnęła 1 162. Poza podium znalazł się Opel Mokka X z wynikiem 1 136 sztuk. Aktualnie najbardziej promowany model w gamie niemieckiego producenta Opel Corssland X dotarł na na nasz rynek w ilości 350 sztuk.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-26 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najlepszy-wynik-Opla-w-marcu-od-roku-2000

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt