Nowy Renault Koleos bogato wyposażony

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Renault Koleos bogato wyposażony
Nowy Renault Koleos swoją Polską premierę będzie miał dopiero we wrześniu tego roku. Jednak już teraz producent poinformował wstępnie co możemy oczekiwać po nowym flagowym SUVie francuskiej marki. Renault Koleos oferowany będzie w trzech wersjach wyposażeniowych. Cena za podstawowy model w wariancie ZEN będzie wynosić od 111 400 zł. W tej cenie klient może oczekiwać silnik wysokoprężny dCi o mocy 130 KM. W ofercie modelu znajdzie się także drugi silnik zasilany dieslem dCi o mocy 175 KM. Wersja podstawowa modelu w standardzie będzie posiadać takie elementy jak system multimedialny R-Link 2 wraz z 7 calowym dotykowym ekranem. System ten wyposażony jest także w komunikację Bluetooth oraz wygodne sterowanie telefonem z dotykowego ekranu lub też kierownicy. Auto oferowane będzie także we wzmożony pakietem bezpieczeństwa dzięki nowym aktywnym systemom, które wyhamują samochód w razie niebezpieczeństwa. Do tego dochodzi jeszcze system do bez kluczykowego uruchamiania samochodu jak też system wspomagania parkowania tyłem. Wizualna cześć wyposażenia zawierać będzie LEDowe światłą do jazdy dziennej, 17 calowe felgi ze stopów lekkich.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-24 21:57:44
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowe-Renault-Koleos-bogato-wyposazony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt