Ford zaprezentował najnowszą odsłonę Ford Transit Custom

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford zaprezentował najnowszą odsłonę Ford Transit Custom
W ofercie amerykańskiego producenta Ford niebawem pojawi się nowa odsłona modelu Ford Transit Custom. Produkcja dostawczego auta rozpocznie się pod koniec 2017 roku, tak aby do pierwszych klientów samochód mógł dotrzeć na początku 2018 roku. W 2019 Ford Transit Custom oferowany będzie po raz pierwszy w wersji zero emisyjnej z napędem typu PHEV. Auto z takim napędem testowane było między innymi w Londynie. Jak na razie użytkownicy będą jednak musieli zadowolić się jednostkami wysokoprężnymi z najnowszej rodziny EcoBlue.


Fot. Ford

Samochód wyróżnia nowe bardziej atrakcyjne nadwozie wraz z bardziej funkcjonalnym wnętrzem. Rozkład deski rozdzielczej zapożyczony został z najnowszej generacji miejskiego modelu Ford Fiesta. Samochód zyskał dzięki temu dużo funkcjonalnych schowków oraz bardzo przejrzysty układ . Do tego w samochodzie zawitał system multimedialny SYNC 3, który umożliwia obsługę głosową podstawowych funkcjonalności samochodu w jeżyku polskim. Do tego auto otrzymało także wiele rozwiązań w zakresie aktywnego bezpieczeństwa w tym system dostosowujący się do aktualnych ograniczeń na drodze.

Fot. Ford

Pod maską nowego Ford Transit Custom w pierwszej fazie rynkowej dostępna będzie jedna wysokoprężna jednostka oferowana w trzech wariantach mocy. 2,2 litrowy silnik z najnowszej rodziny napędów EcoBlue zasilany dieslem, będzie dysponować mocą 105 KM, 130 KM oraz 170 KM. Wobec poprzedniej generacji jednostek nowe napędy mają być nawet do 13% bardziej oszczędne. Jednostki oferowane się opcjonalnie z sześciobiegową automatyczną przekładnią. Nowy Ford Transit Custom oferowany będzie w wielu wariantach nadwozia. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy Van, Van z podwójna kabiną oraz Kombi. Do tego dochodzą dwie wysokości dachu oraz dwie wersje rozstawu osi.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-16 23:31:03
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-zaprezentowal-najnowsza-odslone-Ford-Transit-Custom

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt