Ekologiczna i elektryczna ofensywa rynkowa Mercedesa

Rozmiar tesktu A A A
-
Ekologiczna i elektryczna ofensywa rynkowa Mercedesa
Już wkrótce rynek samochodów ekologicznych i elektrycznych wzbogaci się o kolejnego ważnego producenta. W 2019 roku na rynku zadebiutować ma model Mercedes EQC. W pełni elektryczny pojazd aktualnie przechodzi ostatnie testy w ekstremalnych minusowych warunkach pogodowych – nawet do -35 stopni. Wraz z nim testowany jest też inny ekologiczny pojazd. Jest to Mercedes GLC F-CELL. Auto to jest pierwszym samochodem zasilanym wodorem, który oprócz ekologicznego spalania tego paliwa dodatkowo liczyć może na wsparcie układu elektrycznego PLUG-IN. Co za tym idzie zasięg auta może równać się z dzisiejszymi najoszczędniejszymi autami wyposażone w silniki wysokoprężne. Więcej na temat najbliższych ekologicznych planów modelowych Mercedesa dowiemy się zapewne podczas targów w Genewie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-04 23:59:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ekologiczna-i-elektryczna-ofensywa-rynkowa-Mercedesa

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt