Wielki powrót Fiata Tipo, tym razem jako sedan

Rozmiar tesktu A A A
-
Wielki powrót Fiata Tipo, tym razem jako sedan
Fiat Tipo pojawił się poraz pierwszy na rynku światowym w 1988 roku. Jego produkcja została wstrzymana dopiero po siedmiu latach kiedy na zadebiutowały nowe kompaktowe modele Fiatów, Bravo oraz Brava. Podczas tego rocznych targów w Stambule Fiat zaprezentował swój nowy kompaktowy sedan Agea, który pod taką nazwą dostępny będzie tylko na tym rynku. W pozostały 40 krajach gdzie model będzie sprzedawany otrzyma nazwę Tipo.


Fot. Fiat

Samochód nieco odbiega od tego co przedstawiał na przełomie ostatnich lat włoski producent. Być może jest to pierwszy model z wielu, który przerwie hegemonie 500 i jej setki odmian. Pod maską nowego Fiata Tipo znajdą się jednostki, których moc będzie sięgać od 95 do 120 KM. W Turcji, gdzie samochód będzie produkowany na rynku pojawi się już w listopadzie. Nie długo potem pojazd ten zawita także do pozostałych państw.

Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-10-12 23:42:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wielki-powrot-Fiata-Tipo--tym-razem-jako-sedan

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt