Volkswagen z konkurencyjnym rozwiązaniem wobec Forda

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen z konkurencyjnym rozwiązaniem wobec Forda
Dotychczas w świecie motoryzacji jedynym skutecznym patentem na oszronioną i zaparowaną przednią szybę był patent wprowadzony przez amerykańską firmę Ford. Dzięki zatopionym cieniutkim drucikom w szybie można uruchomić ich nagrzanie co przyczyniało się do niemalże natychmiastowego rozmrożenia nawet grubszej warstwy lodu na przedniej szybie. Teraz rozwiązanie amerykańskigo koncern otrzymał mocną konkurencję, wszystko dzięki Volkswagena i jego nowej ogrzewanej szybie przedniej. Jednak w przeciwieństwie do Forda, Volkswagen zatapia do szkła cienką warstwę srebra, która tak jak w przypadku jedynego konkrecyjnego rozwiązania nagrzewa się i następnie powoduje usunięcia przeszkadzającemu w widoczności lodu lub warstwie pary. W przeciwieństwie jednak do rozwiązania Forda nie ma jednak widocznych małych drucików. Ponadto w ciepłe dni także nowe rozwiązanie Volkswagena ma swoje zalety. Przez dodatkową warstwę nie przedostaje się tak dobrze ciepło. Nawet do 60% promieni słonecznych zostaje odbijana co w testach laboratoryjnych przekłada się nawet na 15 stopni mniej w upalne dni. Nowa szyba oferowana jest jako wyposażenie dodatkowe, które kosztuje od 1220 zł i może być zamontowane w następujących modelach: Volkswagen Golf, Volkswagen Golf Sportsvan, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Sharan, Volkswagen Passat i Volkswagen Passat Variant.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-31 23:16:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Volkswagen-z-konkurencyjnym-rozwiazaniem-wobec-Forda

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt