Mini John Cooper Works w koncepcyjnej wersji GP

Rozmiar tesktu A A A
-
Mini John Cooper Works w koncepcyjnej wersji GP
Na targach IAA we Frankfurcie niemiecka marka z brytyjskim rodowodem Mini zaprezentowała wyjątkowy model. Mini John Cooper Works GP jest co prawda tylko i wyłącznie autem pokazowym, jednak w jego podstawie kryje się trochę historii. Auto nawiązuje do sukcesów marki 50 lat temu podczas rajdu w Monte Carlo. Do tego zaprezentowany na targach model nawiązuje stylistycznie do limitowanej serii Mini John Cooper Works GP z 2012 roku. Model ten był oferowany wyłącznie w 2000 egzemplarzach, które rozeszły się w bardzo szybkim tempie.


Fot. Mini

Nadwozie koncepcyjnego Mini John Cooper Works GP wyposażone jest w w duże wloty powietrza, do tego dochodzą jeszcze liczne spoilery. Całość prezentuje się sportowo i bardzo dynamicznie. Z boku nadwozia znajdziemy oznaczenie 0059, liczba które nawiązuje do roku wyprodukowanie pierwszego modelu Mini. Ciąg dalszy sportowej stylizacji znajdziemy wewnątrz samochodu. Tak jak przystało na prawdziwe sportowe znajdziemy tutaj dwa fotele kubełkowe, kierownicę, gałkę od skrzyni biegów, pedały i elementy wzmacniającą konstrukcję oraz charakterystyczną dla Mini centralnie umieszczoną konsolę z wyświetlaczem.

Fot. Mini

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-24 17:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mini-John-Cooper-Works-w-koncepcyjnej-wersji-GP

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt