Premiera najbardziej ekskluzywnej wersji Volvo S90

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera najbardziej ekskluzywnej wersji Volvo S90
Volvo S90 to jeden z najlepiej aktualnie sprzedających się modeli szwedzkiego producenta. Auto to posiada jedną z najlepszych stosunków ceny do wyposażenia i jakości. Podczas największych i najważniejszych targów samochodowych w Chinach, Volvo zaprezentuje jeszcze bardziej ekskluzywną wersję tego modelu. Pełna nazwa modelu brzmi Volvo S90 Ambience Concept. Auto w tej odsłonie zamienia się z 5 osobowego samochodu na trzyosobowy. W tej wersji samochodu zabrakło fotela obok kierowcy, a miejsce całkowicie przeznaczone zostało dla pasażera z tyłu.


Fot. Volvo

Wyjątkowym elementem wyposażenia koncepcyjnego modelu to system Ambience. Oprócz wizualnych doznań, które wyświetlane są na podsufitce. Dochodzą jeszcze efekty wizualne wydobywające się z jednego z najlepszych aktualnie systemów audio na rynku motoryzacyjnym. Rozwiązania zaprezentowane w koncepcyjnym modelu bardzo prawdopodobnie trafią także do samochodów seryjnych w wersji Excellence. Czy opcje będą dostępne globalne czy też wyłącznie na rynek Chiński pokaże czas.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-25 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-najbardziej-ekskluzywnej-wersji-Volvo-S90

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt