Pikantna odmiana Sriracha samochodu Lexus IS wersja

Rozmiar tesktu A A A
-
Pikantna odmiana Sriracha samochodu Lexus IS wersja
Podczas targów w Los Angeles Lexus zaprezentował model IS na 2017 roku w formie specjalnej edycji. We współpracy z Huy Fong Foods powstała specjalny wariant modelu, którego nazwa Sriracha bierze się od pikantnego sosu. Samochód pokazuje swoją pikantną stronę w wielu szczegółach. Nadwozie polakierowane zostało w czerwonym kolorze wchodzący w pomarańcz, zbliżony odcień do wspomnianego sosu. Kierownica w tej wersji wykonana została z plastiku, a jej wewnątrz napełnione zostało do pełna sosem Sriracha. Gdyby komuś nadal było za mało pikantnie, awaryjnie cały bagażnik też został wypełniony 43 butelkami ostrego sosu. Klimatyzacja także została nieco podkręcona, przynajmniej nowe nazewnictwo na to wskazuje, a jej zakres sięga od zimna do Sriracha ciepło. Także rok 2017 dla modelu IS będzie ciepły.


Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-24 18:42:52
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pikantna-odmiana-Sriracha-samochodu-Lexus-IS-wersja-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt