Cztery nowości Forda w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Cztery nowości Forda w Genewie
Amerykański producent Ford zabrał ze sobą na targi w Genewie aż cztery nowości. Największą gwiazdą stoiska Ford był zapewne Ford Mustang Bullitt, specjalna wersja samochodu na 50 lecie od premiery filmu o tytule Bullitt. Zaprezentowana wersja z pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy 464 KM oraz oferowany będzie wyłącznie w dwóch lakierach, charakterystycznym ciemno zielonym lub czarnym.


Fot. Ford

Kolejna nowość Forda to Ford KA+ Active. Auto to wprowadza do europejskiej oferty producenta kolejny wyżej zwieszony pojazd, tym razem z segmentu A. Auto w tej wersji posiada większy prześwit, dzięki czemu poprawia się także widok kierowcy na ulicę i okolicę. Auto ponadto może pochwalić się nowymi rozwiązaniami z zakresu aktywnego bezpieczeństwa oraz po raz pierwszy jednostką wysokoprężną.

Fot. Ford

Ford Edge w Europie jest już od niespełna dwóch lat, czas najwyższy na aktualizację linii, ta na samym początku zaprezentowana została w wersji ST. Samochód w wersji odświeżonej posiada nowe jednostki wysokoprężne, a najmocniejsza dysponuje teraz mocą 238 KM. Auto otrzymało także nowe rozwiązania z zakresu aktywnego bezpieczeństwa oraz nagłośnienie premium marki B&O Plus.

Fot. Ford

Ostatnia premiera amerykańskiej marki Ford podczas targów w Genewie była prezentacja nowej linii rodziny samochodów Tourneo. Oprócz wizualnych zmian, auta te mogą liczyć na bardziej przestronne i łatwiejsze w aranżacji wnętrza. Nie zabraknie także aktualizacji pod maską w silnikach EcoBlue oraz EcoBoost.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-19 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Cztery-nowosci-Forda-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt