Rodzina samochodów Dacii Stepway z nowymi dwoma modelami

Rozmiar tesktu A A A
-
Rodzina samochodów Dacii Stepway z nowymi dwoma modelami
Do rodziny Stepway dołączają dwa nowe model rumuńskiej marki. Oprócz Dacii Sandero w rodzinie Stepway znajdą się teraz samochody Lodgy oraz Dokker. Dzięki temu producent ten będzie posiadał nie tylko wyżej podwieszonego hatchbacka, ale także dwie odmiany Vana. Modyfikacje, które zostały wykonane w tych dwóch samochodach to przede wszystkim wizualna zmiana nadwozia oraz nowe właściwości jezdne.


Fot. Dacia

Oba samochodu jak przystało na rodzinę Stepway otrzymały odpowiednie zabezpieczenia dolnej części nadwozia. Składające się z zestawu ochronnych plastików. Zmiana ta na tyle pozytywnie wpłynełą na całkowitą wizualizację samochodu, że dzięki temu wyglądają bardziej muskularnie. Ponad to każdy z tych modeli otrzymał najwyższe z możliwych wyposażenie w swoich opcjach.

Fot. Dacia

Steyway to nie tylko modyfikacje wizualne, wraz z nimi idą także bogatsze wersje uposażenia. Tak też w standardzie modele te będą posiadać przednie przeciw mgielne światła oraz aluminiowe felgi. Wnętrze samochodu może pochwalić się multimedialnym systemem Media Nav, który składa się między innymi duży 7” multimedialny dotykowy ekran jak też obsługa telefonu.

Fot. Dacia

Samochód w wersji Stepway posiada także wyższej jakości tapicerkę, dostępną wyłączenie w tej wersji modeli. Na pokładzie znajduje się także klimatyzacja, jak też czujniki do parkowania z tyłu. Rozszerzone zostały także możliwość chowania przedmiotów w tylnej części pojazdu poprzez nowe dodatkowe schowki.

Fot. Dacia

Niestety także w tych nowych modelach, w wersji Stepway zabrakło napędu na cztery koła. Do wyboru w tych samochodach będą silniki TcE 115 oraz 1.6l - w Stepway Dokker silnik niedostępny, jednostka z opcjonalnie 80KM lub 85KM mocy. Oba te silniki współpracują z 5 biegową manualną skrzynią. W przypadku wysokoprężnych jednostek dostępna będzie jedna jednostka 1.5l dCi w odmianach 85KM, 90KM lub też 110KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-04 22:54:41
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Rodzina-samochodow-Dacii-Stepway-z-nowymi-dwoma-modelami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt