Hyundai Santa Fe jeszcze bardziej elegancki

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Santa Fe jeszcze bardziej elegancki
Hyundai Santa Fe to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów koreańskiej marki. Model ten na rynku pojawił się już w 2000 roku. Od tego czasu do klientów trafiło ponad 400 000 pojazdów. Jeszcze w lutym tego roku odbędzie się światowa premiera nowego koreańskiego flagowego SUV'a, a na targach w Genewie na początku marca odbędzie się europejska premiera nowego Santa Fe. Nowa odsłona Hyundai Santa Fe mierzy 4,77m długości oraz 1,89m szerokości. Po wymiarach widać że auto nieco urosło. Nowe wymiary przeznaczone została głównie do powiększenia kabiny, co za tym idzie więcej przestrzeni i wyższy poziom komfortu. Stylistycznie auto otrzymało rysy, które mogliśmy już wcześniej poznać w takich modelach jak Hyundai Tucson czy też Hyundai Kona. Gdzie jedne z głównych założeń to szeroki duży grill oraz płaskie i podłużne reflektory z LEDowymi światłami do jazdy dziennej. Mimo bardziej futurystycznego wyglądu auto prezentuje się też bardziej elegancko niż poprzednia generacja. W nowym modelu nie zabrakło także zaawansowanych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa aktywnego w tym nowy system o nazwie Rear Occupant Alert. Możemy spodziewać się także wysokiej jakości nagłośnienia renomowanej marki, tak jak ma to miejsce w nowych dopiero co wprowadzanych do sprzedaży modeli. Nowy Hyundai Santa Fe na rynku w Polsce pojawi się jeszcze w tym roku, a dokładnie w połowie tego roku.


Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-10 08:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Santa-Fe-jeszcze-bardziej-elegancki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt