Pierwszy tydzień testów nowych bolidów za nami

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy tydzień testów nowych bolidów za nami
Od 18 do 21 lutego trwały pierwsze testy nowych bolidów na torze w Hiszpanii. Dla Polskich fanów tej serii, jak też samego Roberta Kubicy był to bardzo ważny tydzień. Nasz jedynak w królewskiej serii wyścigów pojawił się ponownie na torze w roli kierowcy po ośmiu latach nieobecności. Nie odbyło się jednak bez dużej wpadki zespołu Roberta Kubicy. Bolid do testów pojawił się dopiero w środę. Przez co start w nowy sezonie nie będzie dla Polaka na pewno łatwiejszy.


Fot. F1

Pierwsze cztery dni testów pokazały nam jak nowe bolidy wszystkich zespołów prezentują się w bezpośredniej rywalizacji. Najlepiej wypadł nowy pojazd Ferrari. Kierowcy zespołu Sebastian Vettel oraz Charles Leclerc pokonali w sumie 598 okrążeń, lepszy wynik osiągnęli wyłącznie kierowcy Mercedesa z sumą 610 okrążeń. Największym przegranym to Williams. Obsuwa czasowa w dostarczeniu bolidu pozwoliła zespołu pokonać zaledwie 88 okrążeń. W cztery dni Z czego większość były związanie ze zbieraniem danych aerodynamicznych. Przez co nie mogliśmy poznać w pełni potencjał nowego bolidu. Strata która może odbić się czkawką podczas finalnej rywalizacji.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-02-22 16:50:06
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-tydzien-testow-nowych-Bolidow-za-nami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt