Lancia Stratos znalazła już 40 nabywców

Rozmiar tesktu A A A
-
Lancia Stratos znalazła już 40 nabywców
Kilka tygodni temu opisywałem najnowszy model Lancii Stratos. W artykule życzyłem sobie, jak i Wam drodzy czytelnicy, aby Stratos wszedł do szerszej produkcji. Oczywiście samochód nie będzie wytwarzany w dużej ilości egzemplarzy, ale jak podaje Carscop znalazł już 40 nabywców. Początkowo Lancia planowała wyprodukowanie tylko jednego, pokazowego modelu dla niemieckiego biznesmena Michaela Stoscheka. Poznaliśmy także szacunkową cenę samochodu wynoszącą bagatela 400 000 euro, to wygórowana kwota biorąc pod uwagę fakt, iż McLaren MP4-12C będzie około dwukrotnie tańszy. Legenda i mały nakład pozwalają na tak wysokie preferencje cenowe koncernu Fiata. Pierwszy model Lancii Stratos został wyprodukowany w liczbie 492 egzemplarzy, czy z jego następcą będzie podobnie? Tego jeszcze nie wiemy ale nieomieszkany poinformować Was o wszystkich nowinkach związanych ze Stratosem.


Zapraszam także do przeczytania mojego poprzedniego artykułu dotyczącego Lancii Stratos, znajdziecie go pod tym adresem [a]https://www.moj-samochod.pl/Nowa_Lancia_Stratos[/a]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-02-14 14:32:04
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Lancia_Stratos_znalazla_juz_40_nabywcow

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt