Nowa generacja Kia Sportage odsłonięta

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa generacja Kia Sportage odsłonięta
Kia odsłoniła teraz przedpremierowo rąbek tajemnicy na temat Sportage czwartej generacji. Najnowszej generacji SUV to jedna z dwóch premier koreańskiego producenta – obok Optimy europejskiej, podczas targów IAA we Frankfurcie, które odbędą się już 15 września. Wtedy to będziemy mogli zobaczyć najnowszego członka koreańskiej rodziny w pełnej okazałości. Zaprezentowany samochód pojawi się w takiej odsłonie w pierwszym kwartale 2016 roku na rynku.


Fot. Kia

Wygląd nowej Kia Sportage będzie na pewno budził kontrowersje. Z jednej strony bardzo eleganckie prowadzanie linii wzdłuż samochodu z ładnym i mającym siłę kufrem. Po drugiej stronie bardzo odważną stylistyczną maską – Frog look. Wysunięte mocno nad maskę reflektory sprawiają, że samochód nieco przypomina popularnego płaza. Bez najmniejszej skazy Kia znów stworzyła jedne z najbardziej eleganckich felg w swojej klasie. Nowe nadwozie sprawia że samochód wygląd bardziej obszernie wobec swojego poprzednika. Model stracił także swoją sportową moc, która była mocnym punktem stylu poprzednika.

Fot. Kia


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-08-29 14:46:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-generacja-Kia-Sportage-odslonieta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt