Nowy Ford Focus w cenie inauguracyjnej od 63 900 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Ford Focus w cenie inauguracyjnej od 63 900 zł
Już niebawem na ulicach zobaczymy nową odsłonę modelu Ford Focus. Samochód pojawi się niemal idealnie w swoje 20 urodziny. Najnowsza odsłona samochodu będzie najbardziej bogatą wersją tego pojazdu i do tego dostępna w największej ilości wersji. Na rynku na samo dzień dobry zawitają hatchback oraz combi. Te modele oferowane będą w szerokiej gamie wersji wyposażeniowych. Listę tą otwierać będzie wariant Trend. W późniejszym okresie na rynku zawita jeszcze stylowa wersja Titanium, sportowe ST. Samochód oferowany będzie ponadto po raz pierwsze w najbardziej ekskluzywnej wersji premium Vignale oraz jako crossover w wersji Active.


Fot. Ford

Podstawową jednostką napędową w tym modelu będzie stanowić sprawdzony i wielokrotnie nagradzany silnik 1.0 EcoBoost w różnych wariantach mocy. Nowy Ford Focus będzie oferowany także z silnikami z rodziny EcoBoost o pojemności 1.5l. Ponadto auto dostępne będzie także z nowymi silnikami wysokoprężnymi z rodziny EcoBlue w wersji pojemnościowej 1.5l jak też 2.0l. Kolejną mocną stroną nowego Forda Focus to jego 8 biegowa automatyczna przekładnia. Będzie to dopiero drugi model w ofercie Forda z tą ekonomiczną i dynamiczną przekładnią.

Fot. Ford

Podstawowa inauguracyjna wersja Ford Focus Trend z silnikiem 1.0l o mocy 100 KM kosztować będzie od 63 900 zł. W tej cenie klienci mogą spodziewać się dosyć bogatego wyposażenia. Auto oferowane będzie standardowo z klimatyzacją manualną, światłami do jazdy dziennej LED, system audio z radioodtwarzaczem CD/MP3 z wyświetlaczem 4,2” ( 6 głośników, moduł Bluetooth), system Pre-Collision Assist jak też inteligentnym ogranicznikiem prędkości i wiele innych.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-05 10:00:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Ford-Focus-w-cenie-inauguracyjnej-od-63-900-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt