A4,A5 oraz A6 z nowym ultrawydajnym silnikiem

Rozmiar tesktu A A A
-
A4,A5 oraz A6 z nowym ultrawydajnym silnikiem
Niemiecki producent rozpoczyna wprowadzanie 11 modeli z nowymi silnikami TDI, które wchodzą w skład całego pomysłu ultra. Nowe jednostki nie tylko gwarantują dotychczas niespotykaną ekonomię, ale także trwałość i wydajność. Mimo, że jednostki posiadają tę samą pojemność, ich moce wzrastają wraz z klasą modelu, w którym się będą znajdować.


Fot. Audi

Nierozłącznym elementem modeli ultra jest seryjnie zainstalowany system Start-Stop. Do rozwiązania zaproponowanego przez Audi dodana została także przepracowana manualna skrzynia biegów. W przypadku A6 do dyspozycji będzie także automatyczna S tronic.

Audi A4 dostępny będzie z silnikiem generującym 136 KM oraz 163 KM. Wyżej ulokowany model A5 będzie dostępny wyłącznie ze 163KM, zaś najwyższy model A6 tylko z 190 KM jednostką.


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-02-20 15:17:34
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/A4-A5-oraz-A6-z-nowym-ultrawydajnym-silnikiem

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt