SsangYong LIV-2 nowy koncepcyjny koreański SUV

Rozmiar tesktu A A A
-
SsangYong LIV-2 nowy koncepcyjny koreański SUV
Koreański producent SsangYong przygotował na targi we Frankfurcie nowy koncepcyjny samochód. SUV SsangYong LIV-2 charakteryzuje się wysokiej jakości materiałów oraz przestrzennym wnętrzem. Pozycjonowany jako duże luksusowe auto ma w swojej wersji produkcyjnej przejąć pałeczkę i stać się nowym flagowym modelem tego producenta. Koreański producent postarał się także o wysoki poziom multimedialności samochodu. Pełna integracja z internetem, z którego korzystać mogą wszyscy jego pasażerowie.


Fot. SsangYong

Nowy koncepcyjny koreański samochód to pojazd multimedialny. Oprócz dużego 9,8 calowego dotykowego ekranu w centralnej konsoli, SsangYong LIV-2 wyposażony jest w dwa tablety o przekątnej 10,1 cala. Umieszczone są ona na zagłówkach przednich foteli. Ponadto samochód wyposażony został w system do wykrywania przeszkód, który umożliwia nie tylko wykrywanie, ale w razie potrzeby samemu wyhamuje. W zakresie bezpieczeństwa koncepcyjny SsangYong na wyposażeniu posiada system informujący o pojazdach w martwym kącie.

Fot. SsangYong

Koncepcyjny samochód wyposażony został w 180 konną wysokoprężną jednostkę napędową o pojemności 2,2l własnej produkcji, która spełnia rygorystyczne normy Euro6. Maksymalny moment obrotowy silnika wynosi 420 Nm. Do zarządzania mocą zapożyczona została 7 biegowa automatyczna przekładnia od Mercedesa. Oferuje ona najlepsze właściwości w zakresie komfortu oraz optymalnej wydajności. Moc jednostki przekazywana jest na wszystkie cztery koła. Zaprezentowana została także nowa 2.0l jednostka benzynowa GDI o mocy 225 KM i 350 Nm.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-29 20:49:19
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SsangYong-LIV-2-nowy-koncepcyjny-koreanski-SUV

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt