Przestronne modele Audi na Techno Classica

Rozmiar tesktu A A A
-
Przestronne modele Audi na Techno Classica
W Essen jak co roku odbędą się jedne z największych i najpopularniejszych targów samochodów klasycznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 10 do 14 kwietnia. Swoje stoiska podczas tego wydarzenia mają nie tylko kolekcjonerzy historycznych pojazdów, ale także liczni producenci samochodów. Tegoroczny temat przewodni niemieckiego producenta samochodów premium Audi to „Raumwunder”, a więc najbardziej przestronne i pakowne modele. Temat nie jest przypadkiem, równo 70 lat temu powstał pierwszy model wskrzeszonej marki Audi, wtedy znana jeszcze jako Auto Union GmbH. Pierwszym modelem Audi nie był żaden sportowy pojazd, ani też luksusowa limuzyna. Historia nowożytnego Audi rozpoczęła się od już nie istniejącej w ofercie serii aut dostawczych. Dokładniej modelu DKW Schenllaster. Pojazd ten był oferowany w wielu wersjach nadwozia – Furgonetka, otwarta platforma, do transportu zwierząt jak też jako autobus. Między innymi właśnie ten model będzie można zobaczyć na targach Techno Classica w Essen. Na stoisku nie zabraknie także kilka bliższych sercu zmotoryzowanym modeli, takich jak na przykład Audi 100 Avant GLS.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-04-07 14:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Przestronne-modele-Audi-na-Techno-Classica

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt