Suzuki partnerem nowo powstałej ligi piłki ręcznej

Rozmiar tesktu A A A
-
Suzuki partnerem nowo powstałej ligi piłki ręcznej
Powiązanie sportu ze sponsoringiem firm motoryzacyjnych na świecie jest bardzo mocno rozbudowane. W Polsce jak na razie ta forma wsparcia i reklamy jeszcze kuleje. Przykłady gdzie firmy motoryzacyjne sponsorują całą ligę, a nawet tylko jedną drużynę można wyliczyć na palcach ręki. Japoński producent Suzuki wyrywa się z tej próżni na naszym rynku i zostanie teraz oficjalnym partnerem nowo powstałej superligi piłki ręcznej mężczyzn – PGNiG Superliga. Swoją przygodę sponsorką na małą skalę Suzuki rozpoczęło już w 2015 roku, wspierając indywidualnie drużyny piłki ręcznej. W ramach współpracy japońska marka przekazała 15 samochodów typu crossover Suzuki SX-4 Cross. W sumie w tym roku rozegranych zostanie 198 meczów z udziałem 14 drużyn.


Fot. Suzuki

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-10 12:28:45
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Suzuki-partnerem-nowo-powstalej-ligi-pilki-recznej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt