Nissan Qashqai osiąga trzy miliony sprzedanych modeli

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Qashqai osiąga trzy miliony sprzedanych modeli
Nissan wprowadzając model Nissan Qashqai do sprzedaży strzelił w dziesiątkę. Przy okazji japoński producent otworzył nowy akapit w motoryzacji, model ten to pierwszy crossover w segmencie samochodów popularnych. Z racji że przez długi okres był to jedyny taki model w swojej klasie oraz cenie, auto to zyskało szybko na popularności. Nissan Qashqai w swojej ponad 10 letniej karierze osiągnął wynik 3 milionów sprzedanych egzemplarzy. W poprzednim roku samochód przeszedł kurację odmładzającą, a w przeciągu dwóch najbliższych lat możemy spodziewać się całkowitej nowej generacji tego samochodu. Auto to od samego początku produkowane jest w Europie, a dokładnie w zakładach Sunderland w Wielkiej Brytanii. Inne auta z tej fabryki to elektryczny Nissan Leaf, oraz spokrewnione modele z Nissan Qashqai - Infiniti Q30 oraz Infiniti QX30.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-17 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Qashqai-osiaga-trzy-miliony-sprzedanych-modeli

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt