S-Cross - nowy Crossover Suzuki trafia na rynek

Rozmiar tesktu A A A
-
S-Cross - nowy Crossover Suzuki trafia na rynek
Marzec to jeden z najważniejszych miesięcy w motoryzacji. Jest to okres Targów w Genewie i co za tym idzie, wysyp dużej ilości premier światowych nowych modeli, konceptów oraz faceliftingów. S-Cross wersja koncepcyjna została zaprezentowana po raz pierwszy dosyć niedawno, mianowicie na targach w Paryżu, w 2012 roku. Ciepło przyjęty model zarówno przez prasę, jak też potencjalnych kupujących, zaowocował szybkim jego wprowadzeniem do oferty Suzuki.


Wymiary modelu koncepcyjnego S-Crossa, to 4.31m długości, 1.84m szerokości oraz 1.6m wysokości. Rozstaw osi wynosi 2.6m. Raczej nie ma się co spodziewać jakichkolwiek zmian pod tym kątem.

Porównując model koncepcyjny i produkcyjny, widać przede wszystkim to, że został on lekko przepracowany. Zmiany są raczej kosmetyczne i zabierają z modelu koncepcyjnego elementy ozdobne, wstawiając w zamian bardziej użytkowe. Przykładowo słupek A został dociągnięty do samego końca, łącząc maskę samochodu z dachem. Światła do jazdy dziennej, które były umieszczone nad światłami przeciwmgielnymi, zostały wstawione pod kloszami reflektorów. Grill został wymieniony na chromowy.

Dzięki bogatej historii japońskiego producenta w segmencie samochodów wyżej podwieszonych, można oczekiwać zarówno wygody podczas podróży, bezpieczeństwa, jak też odpowiednio dostosowanego napędu na 4 koła. Dzięki tym cechom S-Cross powinien przetasować karty w tym segmencie oraz zająć wysokie miejsce w statystykach sprzedażowych.

Wszelkie szczegóły co do silników, pełnych wymiarów oraz wyposażenia, Suzuki udostępni po premierze 5 marca.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-02-10 13:59:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/S-Cross-nowy-Crossover-Suzuki-trafia-na-rynek

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt