System audio w Ford Fiesta z innego świata

Rozmiar tesktu A A A
-
System audio w Ford Fiesta z innego świata
Dokładniej z świata samochodów premium. Ford Fiesta jak przystało na lidera w swoim segmencie musi się czymś wyróżniać. Przez długi okres były to ekologiczne benzynowe silniki z rodziny EcoBoost. Jednak teraz już każdy z producentów ma silniki o podobny parametrach. Tak więc tym razem Ford zadbał o nowy system audio, którego notabene raczej powinno się szukać w samochodach z segmentu premium. Ford Fiesta jako jedyny samochód w segmencie średnich miejskich samochodów będzie dysponował nagłośnieniem o mocy 675 W. Nowy system audio o nazwie B&O Play Sound System został przebadanych na ponad 5 000 utworów, tak aby brzmieć zawsze i za każdym razem najlepiej jak to tylko możliwe. Tak więc nowa Ford Fiesta zapowiada się raz jeszcze o krok lepiej niż konkurencja.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-20 22:06:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/System-audio-w-Ford-Fiesta-z-innego-swiata

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt