Miejski Citroen C3 w okrojonej wersji Van

Rozmiar tesktu A A A
-
Miejski Citroen C3 w okrojonej wersji Van
W sprzedaży pojawiła się nowa wersja modelu Citroen C3. Samochód z przeznaczeniem dostawczym wyceniona została na 34 900 netto ( 42 927 zł brutto ). W tej cenie klient otrzyma jednak mocno okrojoną wersję samochodu z powiększoną powierzchnią na załadunek do 922 litrów VDA oraz płaską podłogą . Samochód jednak nie stracił wyłącznie tylnych siedzeń, dodatkowo w wersji Van zabrakło charakterystycznych bocznych ochraniaczy. Poziom wyposażenia samochodu będzie bazować na wersji LIVE. Pojazd oferowany będzie w dwóch wersjach silnikowych. Podstawowa, która wyceniona została na 34 900 zł netto to silnik 1.2l PureTech o mocy 82 KM. Druga z jednostką wysokoprężną 1.6l BlueHDI o mocy 75 KM w cenie od 41 400 netto.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-28 22:59:24
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Miejski-Citroen-C3-w-okrojonej-wersji-Van

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt