Moda Opla na małe samochody, nadchodzi Karl

Rozmiar tesktu A A A
-
Moda Opla na małe samochody, nadchodzi Karl
Mniejsze i bardziej kompaktowe, takie mają być samochody w przyszłości. Coraz więcej pojazdów na ulicy powoduje nie tylko korki, ale także wpływa na ograniczone miejsca parkingowe. Użytkowanie samochodu dużego w mieście, przy coraz tańszych alternatywnych rozwiązań komunikacji mija się z celem.


Fot. Opel

Karl właśnie stawia na ten segment użytkowników. Stawiając głównie na użyteczność w mieście. Opel Karl dzięki temu wyposażony został w systemy, które raczej trudno znaleźć u konkurencji w samochodach poniżej 4m długości. Tak też najnowszy samochód Opla może zostać wyposażony w asystenta parkowania. Aby utrzymać prędkość np. w niektórych strefach, można ograniczyć elektronicznie maksymalną prędkość pojazdu dzięki wbudowanemu tempomatu.

Fot. Opel

Mimo swoich niedużych wymiarów Opel Karl to pełnoprawny pięciodrzwiowy samochód, z miejscem na pięć osób. Dzięki zastosowaniu w nim nowego ekonomicznego i ekologicznego silnika trzycylindrowego o pojemności 1.0l i mocy 75KM, idealnie nadaje się właśnie do miejskiego ruchu.

Fot. Opel

Opel Karl pojawi się w 2015 roku tuż obok nowej Corsy, zaś wraz z aktualną wersja Adama. Niemiecki producent będzie posiadał najmłodszą flotę małych miejskich samochodów. Cena Opla Karla na zachodzi ma oscylować w granicach 10 tyś euro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-12-09 23:37:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Moda-Opla-na-male-samochody--nadchodzi-Karl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt