Druga runda Kia Platinium Cup za nami

Rozmiar tesktu A A A
-
Druga runda Kia Platinium Cup za nami
W weekend miała miejsce druga runda serii wyścigów Kia Platinium Cup. Do rywalizacji na torze w Red Bull Ring w Austrii, przystąpiło 18 kierowców w swoich sportowych Kia Picanto. Najlepszym kierowcą obu wyścigów okazał się Konrad Wróbel, który w tej rundzie zdobył 140 punktów. Pierwszy wyścig zakończył na trzecim miejscu, drugi wyścig na pierwszym. Ponadto w obu wyścigach zdobył najszybsze okrążenie. Drugi najlepszy wynik miał doświadczony kierowca Filip Tokar, który dwa razy zajął drugi miejsce oraz zdobył cztery dodatkowe punkty. W sumie konto w klasyfikacji generalnej tego kierowca wzbogaciło się o 134 punkty.


Fot. Kia Platinium Cup

Trzecim najlepszym kierowcą weekendowego wyścigu został Dawid Borek. Pierwszą rywalizację rozstrzygnął na swoją korzyść zdobywając pierwsze miejsce. W drugiej turze poszło mu nieco gorzej zdobywając odległe szóste miejsce. Dodatkowo na konto kierowcy powędrowały trzy punkty. W sumie Dawid Borek zdobył podczas drugiej rundy 127 punktów. W klasyfikacji generalnej pierwszej miejsce zajmuje zwycięzca drugiej rundy Konrad Wróbel z wynikiem 282 punktów, drugie miejsce przypada Kamilowi Serafinowi z wynikiem 257 punktów. Ostatnie miejsce na podium klasyfikacji generalnej zajmuje Filip Tokar z wynikiem 246 punktów.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-21 10:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Druga-runda-Kia-Platinium-Cup-za-nami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt