Mio MiVue 785 jeszcze lepsza jakość nagrań i nie tylko

Rozmiar tesktu A A A
-
Mio MiVue 785 jeszcze lepsza jakość nagrań i nie tylko
Mio zaprezentowała idealnie na okres wakacji swoją najnowszą kamerę samochodową na rok 2017. Cena za nowość Mio to 649 zł. Model z oznaczeniem Mio MiVue 785 charakteryzuje się niedoścignioną jakością nagrywania także przy słabym oświetleniu. Urządzenie wyposażone zostało między innymi w bardzo czuły sensor Sony Exmor z przesłoną 1/8. Jakość nagrywanych materiałów jest w jakości Full HD ( 1920x1080) z prędkością 30 klatek na sekundę. Za odpowiednie naświetlenie w słabych warunkach odpowiada 5 warstwowy szklany obiektowym z diodą IR. Kąt widzenia urządzenia ustawione zostało na 140 stopni. Oprócz tego dzięki wbudowanemu module GPS. Pozwala to na oznaczenie dokładną lokalizacją każdego nagrania. Ponadto tak jak wiele innych urządzeń z nowej generacji Mio, tak też Mio MiVue 785 może zostać doposażone o tylną kamerę.


Fot. Mio

Oprócz podstawowych funkcjonalności rejestrowania obrazu podczas jazdy, nowość marki Mio wyposażone zostało w szereg innych rozwiązań. Jedną z nich to nagrywanie obrazu kiedy samochód został zaparkowany. Urządzenie uruchamia rejestrację obrazu w momencie kiedy następuje ruch w obrębie pola widzenia kamery. Dzięki temu w przypadku zarysowana lub innego uszkodzenia samochodu z winy postronnej, łatwo jest znaleźć sprawcę. Kolejna nowość w jaką wyposażone zostało urządzenie Mio MiVue 785 to systemy aktywnego bezpieczeństwa. Nie działają one niestety tak jak te które fabrycznie znajdują się w nowych samochodach, ale potrafią w czasie ostrzec tak aby kierowca miał szanse zareagować. Mio MiVue 785 jak na razie otrzymała dwie funkcjonalności. Jedna odpowiada za monitorowanie toru jazdy. Druga za ostrzeganie kierowcy że zbliża się do poprzedzającego samochodu za szybko. Oprócz tego urządzenie to posiada aktualną bazę fotoradarów, którą można aktualizować co miesiąc.

Fot. Mio

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


cammon - 2017-10-25 17:02:45
powiem tak za ta cene to jakosc nagrania baaardzo slabiutka mialem inne rejestratory i myslalem ze drozsze nowsze bedzie lepsze!!! niestety nie !! nie polece tego modelu :(

Paweł Robert Kostecki - 2017-07-27 10:46:51
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Mio-MiVue-785-jeszcze-lepsza-jakosc-nagran-i-nie-tylko

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt