Trochę inny prototyp japońskiej marki Infiniti

Rozmiar tesktu A A A
-
Trochę inny prototyp japońskiej marki Infiniti
Nowego prototypu japońskiej marki Infiniti na ulicach nie zobaczymy na 100%. Jednak nie w tym celu powstał ten unikatowy model. Infiniti przygotował model bazujący na samochodach wyścigowych Grand Prix z lat 40 na udział w prestiżowej imprezie Concours d'Elegance w Pabble Beach, USA. Samochód oznaczony został jako Prototype 9. Mimo że samochód stylistycznie nawiązuje do przeszłej epoki, wnętrze kryje w sobie najbardziej zaawansowane technologie w tym napęd elektryczny. Mimo tylko 148 KM mocy auto posiada maksymalny moment obrotowy 320 Nm. Maksymalna prędkość auta to 170 km/h. Sprint do 100 km/h zajmuje lekkiej konstrukcji 5,5 sekundy. W warunkach wyścigowych w pełni załadowany i naładowany bolid potrafi ścigać się nawet do 20 minut. Napęd jak przystaje samochodom sportowym przekazywany jest na tylną oś.


Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-26 13:54:30
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Troche-inny-prototyp-japonskiej-marki-Infiniti

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt