Lexus LS - 23 lata historii motoryzacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus LS - 23 lata historii motoryzacji
Flagowy model Lexusa gości na rynku motoryzacyjnym już od 23 lat. Przez ten okres jego duża luksusowa limuzyna, unowocześniana przez 4 generacje, znalazła ponad 730 tys. właścicieli. Teraz nastał czas na kolejne ulepszenie LS.


Zaprezentowana w 2006 roku, aktualna wersja Lexusa LS, liczy sobie w sumie ponad 2500 poprawek. Zmiany i modyfikacje zostały zaplanowane i zrealizowane głównie dzięki zapytaniom o sugestie klientów. Dzięki temu Lexus LS stał się jednym z najcichszych, najbardziej komfortowych samochodów na świecie.

W kwestii wyglądu Lexus otrzymał twarz od prekursorów nowego kierunku designu tej marki, co widać przede wszystkim w grillu. Więcej zmian znajdziemy jednak wewnątrz LS-ki. Wrażenie robi nowy, 12,3 calowy ekran LCD - największy dostępny na rynku motoryzacyjnym. Ilość przycisków w kokpicie została zredukowana, a do tych które pozostały, dodano kolejne funkcjonalności. Analogowy zegar dostraja czas dzięki bezpośredniemu połączeniu z systemem GPS.

Nowy LS 460 dostępny będzie z napędem na dwa (tylne) lub cztery koła. Hybryda 600h ma napęd na cztery koła, podobnie jak w wersji sportowej 600h F-Sport, przy czym tutaj dochodzi jeszcze stabilizator napędu. Obie wersje dostępne są także z dłuższym rozstawem osi. F-Sport stanowi nowość Lexusa w tym modelu. Wersja ta pozwala na bardziej dynamiczną jazdę z zawieszeniem niższym o 10mm.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-01 16:54:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-LS-23-lata-historii-motoryzacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt