Opel Insignia GSi także w nadwoziu Sports Tourer

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Insignia GSi także w nadwoziu Sports Tourer
Czasy kiedy kombi były tylko i wyłącznie samochodami rodzinnymi minęły już dawno temu. Dlatego też pojawienie się aktualnie najbardziej sportowej wersji w nowym Opel Insignia GSi była tylko kwestią czasu. Obie sportowe odmiany najnowszego flagowego auta Opla zadebiutowały podczas targów IAA we Frankfurcie. Stylowe nadwozie Opel Insignia Sports Tourer w wersji GSi otrzymało kilka wizualnych zmian, które nie tylko podkreślają podkreślają sportową naturę samochodu ale także wprowadzają odpowiednie zmiany we właściwościach aerodynamicznych. Wyróżniającym wizualnym elementem to na pewno jego 20 calowe felgi, na których osadzona sportowe opony Michelin 4S. Za sportową fasadą kryje się jednak rasowe kombi, w którym można załadować nawet 1665 litrów. Tak jak w eleganckiej limuzynie sercem samochodu to podwójnie turbodoładowany silnik BiTurbo o mocy 210 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 480 Nm. Nad właściwym wykorzystaniem tych parametrów czuwa nowa ośmiostopniowa automatyczna przekładania.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-14 05:50:41
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Insignia-GSi-takze-w-nadwoziu-Sports-Tourer

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt