SsangYong wprowadza na polski rynek swój najnowszy model

Rozmiar tesktu A A A
-
SsangYong wprowadza na polski rynek swój najnowszy model
W polskich salonach koreańskiego producenta SsangYong, pojawił się najnowszy model oferowany przez tego producenta. SsangYong XLV to większa wersja bardzo dobrze sprzedającego się globalnie kompaktowego miejskiego SUVa SsangYong Tivoli. Oferowany przez koreańskiego producenta samochód, jest dostępny na polskim rynku już od 59 900 zł. W tej cenie klient otrzymuje dobrze wyposażony i wyżej zawieszony samochód, o dużej pojemności bagażnika. Nowy model dostępny jest na naszym rynku w czterech wersjach wyposażeniowych oraz z dwiema wersjami silników.


Fot. SsangYong

SsangYong XLV pod maską kryje jedną z dwóch jednostek napędowych. Oba silniki w swojej ofercie posiadają opcję z przełożeniem na przednią oś lub też z napędem na wszystkie cztery koła. Benzynowa jednostka o pojemności 1.6l dysponuje mocą 128 KM. Silnik wysokoprężny wyposażony w tą samą pojemność skokową posiada 115 KM. Obie jednostki dostępne są z 6 biegową manualną lub też automatyczną o tej samej ilości przełożeń przekładnią. Najnowszy samochód koreańskiego producenta można już od teraz oglądać i testować w salonach koreańskiego producenta.

Fot. SsangYong

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-13 22:27:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SsangYong-wprowadza-na-polski-rynek-swoj-najnowszy-model

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt