Czas na podsumowanie Poznańskich targów motoryzacyjnych

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na podsumowanie Poznańskich targów motoryzacyjnych
W niedzielę zakończyły się największe polskie targi motoryzacyjne. Tak jak rok temu, także w tym roku padł nowy rekord odwiedzin. Wobec poprzedniego roku liczba ta wzrosła o 19771 do 133108 osób. Na terenie targów na stanowisku koreańskiej marki Hyundai zobaczyć można było pierwszą i jedyną europejską premierę samochodu sprzedawanego globalnie. Oprócz prawie 70 premier na rynek polski, można było także przetestować terenowe możliwości samochodów niemieckich marek, takich jak Audi oraz BMW. Nie zabrakło także licznych konkursów oraz innych atrakcji organizowanych przez wystawców. Były to także pierwsze targi w Polsce gdzie duże zaangażowanie wykazali sami producenci. Na targach wystawili się ponadto liczni producenci marek premium tacy jak Rolls Royce, Ferrari, Maserati. Oczekujemy, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy i nie zabraknie żadnego z liczących się przedstawicieli marek samochodowych.

Fot. moj-samochod.pl

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-04-04 23:17:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-na-podsumowanie-Poznanskich-targow-motoryzacyjnych

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt