Czas na wyprzedaże u Mitsubishi

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na wyprzedaże u Mitsubishi
Liście z drzew spadają, dni coraz krótsze - to niezawodne oznaki, że rok chyli się ku końcowi. Aby jednak nieco ocieplić atmosferę, zaczynają się wyprzedaże samochodów z rocznika 2012. Mitsubishi przygotowało specjalne oferty swoich samochodów po naprawdę okazyjnych cenach.


Decydując się na zakup najmniejszego przedstawiciela japońskiej marki - Colta - można na dzień dobry liczyć na zniżkę 3700 zł. Najbardziej rozpoznawany model producenta - Lancer - można otrzymać nawet ze zniżką 16.100 zł. Crossover ASX został przeceniony nawet do 15000 zł. Jeśli chodzi o większe gabarytowo samochody, to np. Outlander kosztuje nawet do 9000 zł mniej, zaś Pajero - o 10000 zł mniej. Cenę pickupa L200 obniżono o 19000 zł.

Ponadto firmy, które zdecydują się na leasing lub kredyt, mogą liczyć na kolejne bonusy, wybierając jeden z modeli z rocznika 2012.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-12 13:05:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-zrobic-miejsce-na-nowe-modele-wyprzedaz-u-Mitsubishi

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt