Hyundai IONIQ ekologicznym samochodem roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai IONIQ ekologicznym samochodem roku
Hyundai IONIQ to pierwszy i jak na razie jedyny samochód na rynku, który oferowany jest w trzech wariantach napędów elektrycznych. Samochód można znaleźć z silnikiem wyłącznie elektrycznym, typu plug-in oraz hybrydowym. Podczas targów EkoFlota 2017 model ten wybrany został samochodem ekologicznym roku. Hyundai IONIQ to jednak dopiero początek ekologicznej ofensywy koreańskiej marki Hyundai. Do 2020 roku w ofercie tego producenta znajdzie się aż 15 wersji samochodów z ekologicznym napędem. Oznacza to że aż 60% samochodów w ofercie Hyundai będzie oferowana w ekologicznej wersji. Jak na razie Hyundai IONIQ zdobył 13 nagród w samej Europie. Do tego pod względem bezpieczeństwa także wypadł bardzo dobrze z wynikiem 5 gwiazdek w testach EuroNCAP.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-30 22:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-IONIQ-ekologicznym-samochodem-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt