Do sprzedaży wchodzi nowy Citroen C3

Rozmiar tesktu A A A
-
Do sprzedaży wchodzi nowy Citroen C3
Francuska marka Citroen wprowadza na rynek nową odsłonę miejskiego Citroen C3. Przedstawiciel segmentu B pojawi się w salonach już 1 listopada. Francuska marka zapowiedziała model jako całkowicie nowy samochód, o podwyższonym poziomie komfortu jazdy. Cena za podstawowy model wyposażonego w silnik 1.2l o mocy 68 KM z manualną przekładnią będzie rozpoczynać się od 39 900 zł. Nowy Citroen C3 dostępny będzie w trzech wersjach wyposażeniowych - Live, Feel oraz Shine. Do tego dojdzie wybór pięciu jednostek napędowych.


Fot. Citroen

Francuski miejski samochód C3 przeszedł metamorfozę i swoim wyglądem bliżej mu teraz do C4 Cactus. Przez co nadwozie sprawia wrażenie bardziej masywnego. Do tego dochodzi charakterystyczna boczna ochrona drzwi ( standardowo dostępna w najwyższej wersji Shine ), idealnie znajdująca zastosowanie w ciasnych miejskich miejscach parkingowych. Wnętrze samochodu zachwyca swoim spokojem i porządkiem, wszystko tu zrobione zostało pod linijkę i trudno jest znaleźć w tym układzie jakiś większy mankament. Do tego dochodzi bogaty pakiet wyposażenia multimedialnego składający się z dotykowego ekranu z opcją MirroLink – wyświetlanie zawartości telefonu, nawigacją oraz kamerą cofania. Nie zabraknie także systemów aktywnego bezpieczeństwa, takie jak monitorowania martwego pola w lusterkach, czy też ostrzeganie przed opuszczaniem pasa ruchu.

Fot. Citroen

W ofercie nowego Citroen C3 znajdzie się pięć jednostek napędowych. Wszystkie benzynowe będą bazować na tym samym silniku PureTech o pojemności 1.2l. Zakres mocy prezentuje się następująco 68, 82,110 KM. W przypadku wysokoprężnych jednostek do czynienia będziemy mieć z silnikami BlueHDI o pojemności 1.6l oraz mocy 75 KM lub 110 KM. Wszystkie jednostki wyposażone są w manualną skrzynię biegów. Od lutego 2017 dojdzie także opcja automatycznej przekładni w połączeniu z silnikiem 1.2l PureTech o mocy 110 KM.

Fot. Citroen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-22 10:10:22
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Do-sprzedazy-wchodzi-nowy-Citroen-C3

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt