Autonomiczny Renault EZ-GO w Warszawie

Rozmiar tesktu A A A
-
Autonomiczny Renault EZ-GO w Warszawie
Do Warszawy przyjedzie wyjątkowy gość z Francji. Będzie to koncepcyjny autonomiczny pojazd Renault EZ-GO. Samochód będzie można zobaczyć w stolicy Polski w dniu piątego czerwca od godziny 11:00 do 12:30 na Placu Defilad. Samochód ten będzie stanowić jedną z głównych atrakcji podczas rozdawania nagród „Renault Easy City. Design the Future”. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie przyszłościowego miejsca przesiadkowego dla pojazdów Renault EZ-GO. Główną nagrodę podczas konkursu oraz 20 000 zł zgarnął Jan Heymer – absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Politechniki Warszawskiej, oraz Wacław Marat – absolwent Pracowni Multimedialnej Kreacji Artystycznej na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Wszystkie nadesłane prace można podziwiać na stronie renaulteasycity.pl. Autonomiczny pojazd francuskiego producenta to unikatowe na swoją skalę auto, który wyróżnia się nawet pośród innych już zaprezentowanych przyszłościowych aut innych producentów. W przeciwieństwie do konkurencyjnych samochodów, Renault EZ—GO to tak naprawdę poręczny microbus do transportu prywatnego i publicznego. Dzięki wbudowanej rampie bez problemu można w niego wprowadzić wózek dziecięcy czy też inwalidzki.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-31 10:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Autonomiczny-Renault-EZ-GO-w-Warszawie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt