Nowa dostawcza Toyota ProAce już od 73 tyś netto

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa dostawcza Toyota ProAce już od 73 tyś netto
Rynek nowych samochodów użytkowych stanowi coraz większy dział w sprzedaży pojazdów mechanicznych na terenie Polski. W roku 2015 do przedsiębiorców trafiło 53 285 nowych pojazdów dostawczych, stanowi to wzrost o 22% wobec 2014 roku. Japońska firma Toyota swoim nowym Toyota ProAce, także chce część tego rynku dla siebie. Dostawcza wersja nowego modelu Toyota ProAce, która występuje w wielu wariantach nadwozia kosztować będzie od 73 tyś netto. Oprócz trzech długości nadwozia producent przygotował bogatą ofertę jednostek napędowych idealnie dostosowane do oferowanych możliwości wersji ProAce.


Fot. Toyota

Toyota ProAce występować będzie trzech długościach nadwozia Compact 4,6m, Medium 4,9m oraz Long 5,3m. Najmniejsza wersja samochodu dostępna będzie z dwiema wysokoprężnymi jednostkami napędowymi 1.6 D-4D o mocy 95 oraz 115 KM. Do tego dochodzi jeszcze opcja wersji wyposażeniowej Life od 73 000 zł netto lub Active od 78 900 zł. Nadwozie wersji Medium dostępne będzie jako częściowo i całkowicie przeszklone lub furgon. Druga oferowana długość będzie posiadać pod maską już dużo bogatszą ofertę jednostek napędowych. Oferta składać będzie się w sumie z pięciu jednostek, gdzie wartość mocy zaczynać będzie się od 95KM, a kończyć się na 180 KM. Tutaj Toyota zaoferuje nadwozie pięć wersji. Oferta obejmie częściowo i całkowicie przeszklone, z dwoma rzędami siedzeń, kombi oraz z platformą. Tutaj cena modelu zaczynać będzie się od 78 400 zł netto dla wersji Life oraz 83 400 zł netto dla Active.

Fot. Toyota

Najdłuższa wersja Toyota ProAce dostępna będzie z czterema jednostkami napędowymi o mocy 95 KM, 120 KM, 150 KM oraz 180 KM. Cena za ten model w wersji Life zaczynać będzie się od 86 200 zł netto, za wersję Active 91 200 zł netto. Toyota ProAce w tej wersji występować będzie w tych samych nadwoziach co średni model. Z wyjątkiem z dwoma siedzeniami, najdłuższa wersja tego modelu będzie posiadać ich aż trzy. Tak jak pozostała oferta Toyoty, tak też PraAce skorzysta z bogatego wyposażenia w tym duży 7: dotykowy ekran z nawigacją. Nie zabraknie przy okazji także systemów aktywnego bezpieczeństwa, które na bieżąco będą monitorować drogę. Bez zmian będzie także gwarancja. Tak jak we wszystkich oferowanych samochodach będzie ona trwać 3 lata lub do przejechanych 100 tyś km.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-09-04 23:47:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-dostawcza-Toyota-ProAce-juz-od-73-tys-netto

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt