Adam Opel - moda na małe samochody miejskie

Rozmiar tesktu A A A
-
Adam Opel - moda na małe samochody miejskie
Wraz z chudnącym przez kryzys portfelem, kurczą się też trendy w motoryzacji. Nastała moda na małe, miejskie auta. Opel, wprowadzając na rynek Adama, otwiera sobie szeroko drzwi do tego małego, ale szybko rozwijającego się segmentu motoryzacji. Jednak małe z nazwy i definicji, nie musi oznaczać małe w rzeczywistości. Mimo swoich niedużych wymiarów - 3,7m długości i 1,72m szerokości - na brak miejsca wewnątrz raczej nie można narzekać. Dotyczy to oczywiście tylko kierowcy i pasażera, mimo tego, że pojazd przeznaczony jest dla 4 osób.


Adam na start otrzyma od Opla 3 silniki: 1,2l z 70 KM, 1.4l z 87 KM i 1,4l ze 100KM. Wszystko będzie sterowane przez pięciobiegową skrzynię. Oczywiście wszystkie napędy są sygnowane logo ecoFLEX - wyposażone w system start/stop, który pomoże w oszczędzaniu paliwa w mieście. W późniejszym okresie do gamy dojdzie jeszcze bardziej oszczędny silnik nowej generacji, również wyposażony w system start/stop, ale dostępny z przekładnią sześciobiegową.

W przeciwieństwie do konkurencji, w Adamie nie będzie trzeba rezygnować z luksusowego wyposażenia. Do wyboru dostaniemy 3 wersje. JAM dla osób o niekonwencjonalnym stylu, GLAM dla bardziej eleganckich oraz SLAM dla tych ze sportową/energiczną duszą. Z bardziej wyróżniających się rzeczy, np. nad głową będziemy mieć rozgwieżdżone niebo, czyli dach wyposażony w diody LED. Ponadto do wyboru będą 3 kolory dachu, szeroka gama kolorów nadwozia, różne kolory wnętrza i wzory wystroju.

Do oficjalnej premiery w Paryżu zostały jeszcze około 2 miesiące. Czekamy z niecierpliwością na cennik oraz informację, kiedy Adam pojawi się na rynku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-07-31 11:42:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Adam-Opel-moda-na-male-samochody-miejskie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt