F1 Singapur - Vettela szansa powraca

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Singapur - Vettela szansa powraca
Formuła jeden znów nabrała kolorów i pod koniec sezonu zaczyna być ciekawie. Po nie udanym wyścigu Hamiltona ( awaria skrzyni biegów ), kolejny kierowca ostrzy zęby na pierwsze miejsce w klasyfikacji. Vettel, po bardzo udanym konkursie w Singapurze, wskoczył z czwartego na drugie miejsce i traci zaledwie 29 punktów do Alonso.


Przez dłuższą część wyścigu toczyła się zacięta walka między Vettelem a Hamiltonem, ale niestety w 22 rundzie po awarii skrzyni biegów Brytyjczyk musiał zakończyć swój udział w dalszej walce. Za dwójką kierowców ustawił się Jenson Button, który swoim Mercedesem zakończył wyścig na drugim miejscu. Trzeci dojechał aktualny lider klasyfikacji - Hiszpan Fernando Alonso.

Pechowcem wyścigu został Michael Schumacher, który spowodował wypadek, za co w Japonii wystartuje z karą starty 10 pozycji startowych. Podczas 37 rundy, Niemiecki weteran F1 źle przewidział zachowanie Pereza i Vergene, którzy w
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-26 02:08:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Singapur-Vettela-szansa-powraca

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt