Odświeżony Juke, więcej miejsca, bogatsze wyposażenie

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Juke, więcej miejsca, bogatsze wyposażenie
Aktualna generacja Juka zakończy swój żywot w raz z pojawieniem się nowej odświeżonej wersji w lato. Dotychczas samochód trafił do ponad 400 tyś odbiorców - w trochę ponad 3 lata, kolejna edycja ma powtórzy ten sukces. Na zewnątrz nowy Nissan Juke otrzymał lekkie kosmetyczne poprawki. Także technologicznie samochód został przystosowany do najnowszych funkcjonalności i trendów.


Fot. Nissan

Na zewnątrz samochód zmiany nie przykuwają tak bardzo oka. Dopiero przy bliższym spojrzeniu można dojrzeć lekkie modyfikacji nadwozia. Najbardziej zauważalnym elementy tych zmian to nowy wygląd przednich reflektorów. Nowy kształt górnych świateł, przyczyniły się do zamieszczenia LEDego oświetlania do jazdy dziennej w tym miejscu. Zmodyfikowany został także przód, aby być bardziej spójny z nowym językiem projektowania samochodów z pod znaku Nissana. Oprócz dotychczasowych lakierów, japoński producent rozszerzył paletę kolorów o kolejne trzy - żółty, niebieski i czerwony. Odświeżona odsłona Nissana Juka będzie miała także, nowe felgi które sięgają od 16” aż do 18”.

Fot. Nissan

Wnętrze nowego Juka tak jak nadwozie, otrzymała tylko lekką kosmetykę. Podczas zmiany wprowadzanych do modelu skupiono się głównie na nowych rozwiązaniach, które mają ułatwić użytkowanie codzienne samochodu. Jednym z nich to między innymi o 40% większy bagażnik, który teraz może przetransportować nawet do 354l - stawiając go w czołówce w swoim segmencie.

Fot. Nissan

Oferta Juke zostanie rozszerzona o nową turbodoładowaną jednostkę o pojemności 1.2l. Moc wytwarzana przez nową jednostkę wynosi 117KM, a jej maksymalny moment obrotowy 190Nm. Dotychczasowa 1.6l jednostka, została odnowiona i opracowana tak aby spełniać nowe normy spalinowe, które wchodzą w życie w tym roku. Silnik wysokoprężna o pojemności 1.5l pozostała bez zmian.

Fot. Nissan

Wraz z wprowadzeniem nowej odsłony Nissana Juka, podniesiono wyposażenie w każdej wersji. Już w podstawowa, dzięki temu znajdzie w sobie między innymi światłą do jazdy dziennej LED czy też system informujący o zmianie biegu - dla bardziej ekonomicznej jazdy. Modele z silnikiem 1.5 dCi oraz 1.6, otrzymają aluminiowe felgi, klimatyzację oraz komputer pokładowy. W wyższych wersjach znajdą się między innymi system multimedialny połączony z 5,8” ekrany dotykowym, czy też kamerami pozwalające na widok samochodu z widoku ptaka podczas parkowania.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-03-22 21:33:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Juke--wiecej-miejsca--bogatsze-wyposazenie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt